#то, что объединяет семью

Правила

Офіційні правила проведення Акції – конкурсів «Звездная битва», «Раскрути барабан» та «Вопрос недели с beko» (далі – Правила)

1. Організатор Акції - конкурсів «Звездная битва», «Раскрути барабан» и «Вопрос недели с beko» - ТОВ „Едіпресс Україна” тел.: +38(044)4989880 або e-mail: online-readers@edipresse.com.ua
Партнер Акції – ТОВ «Беко Україна», в особі фінансового директора Атасой Еніс, що діє на підставі Довіреності від 12.05.2017 р.
Період проведення Акції: з 27.11.2017 по 22.01.18 включно. Акція проводиться на всій території України, за виключенням території АР Крим і міста Севастопіль, в зв’язку із прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованих територіях України» від 15.04.2014, № 1207-VI та тимчасово окупованих територій України, виключно із міркувань безпеки мешканців цих регіонів.

2. Учасники Акції.
2.1. В Акції можуть приймати участь дієздатні повнолітні громадяни України, які є зареєстрованими користувачами сайту http://beko.viva.ua/ та https://www.facebook.com/viva.ua, (надалі – сайт) при наявності паспорта та ідентифікаційного коду, що посвідчує їхню особу та які виконали всі умови цих Правил.
2.2. В Акції не мають права приймати участі:
- Співробітники Організатора, Партнера та / або інших компаній, які беруть участь в організації Акції, а так само близькі родичі даних осіб (дружина / чоловік, діти, брати / сестри, батьки, бабусі / дідусі).
- Особи, які не відповідають вимогам п.2.1. Правил.
2.3. Акція проводиться на території України *, в мережі Інтернет.
* За винятком території Автономної Республіки Крим, а також тимчасово окупованих територій України.
2.4. Учасник який бере участь в Акції, погоджується та надає Організатору та Партнеру Акції свою безумовну та безвідкличну згоду на безстрокову обробку персональних даних, що можуть бути зазначені під час участі у акції. Обробка персональних даних включає в себе будь-яку дію або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення повідомлених персональних даних. Приймаючи участь в Акції та надаючи згоду, учасник Акції визнає та гарантує, що права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», мета обробки зазначених персональних даних йому відомі та зрозумілі, а також не вимагає здійснення Організатором або Партнером Акції повідомлень про передачу персональних даних третім особам, згідно з нормами ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних».
2.5. Приймаючи участь в Акції, всі учасники погоджуються з даними правилами та зобов'язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального підтвердження процедури отримання подарунків.

3. Умови участі в Акції
3. Акція складається з трьох конкурсів «Звездная битва», «Раскрути барабан» та «Вопрос недели с beko», які проводяться паралельно.
3.1 Для участі в конкурсі «Звездная битва» необхідно: бути зареєстрованим користувачем соцмережі facebook.com або instagram.com, завітати на сайт http://beko.viva.ua/, щотижня віддавати свій голос за одну з двох страв (публікуються на сайті http://beko.viva.ua/). Голосування триває тиждень, після завершення цього періоду, серед всіх учасників, хто віддав свої голоси за страву, яка перемогла на конкурсному тижні, буде розіграно 5 призів - брендованих чашок від beko (по 1 на кожного переможця). Переможці обираються Організатором конкурсу, за допомогою сервісу random.org. По завершенні четвертого, фінального тижня розіграшу, серед усіх користувачів, які віддавали голоси протягом всього періоду акції за конкурсні страви буде розіграно 1 головний приз – Микрохвильову піч від beko. Тривалість конкурсу «Звездная битва» - 4 тижні, призовий фонд – 21 одиниця.
3.2. Для участі в конкурсі-грі «Раскрути барабан» необхідно: зареєструватися на сайті http://beko.viva.ua/ або авторизуватися за соцмережfacebook.com або instagram.com та відповісти на запитання гри. Серед усіх учасників, що відповіли на запитання гри щотижня обирається 5 переможців, які отримують 5 призів (по 1 на кожного переможця) – м’яч з автографами гравців ФК Barselona. Переможці обираються Організатором конкурсу, за допомогою сервісу random.org. По завершенні четвертого, фінального тижня розіграшу, серед усіх користувачів, які приймали участь в конкурсі-грі буде розіграно 1 головний приз – Кавову машину від beko. Тривалість конкурсу «Раскрути барабан» - 4 тижні, призовий фонд – 21 одиниця.
3.3. Для участі в конкурсі «Вопрос недели с beko» - бути учасником групи https://www.facebook.com/VIVA.VIVA.VIVA/ та https://www.facebook.com/BekoUkraine/, протягом тижня відповідати на питання тижня від beko про посудомийну машину beko, залишаючи відповідь під постом із запитанням, який розміщується на сторінці https://www.facebook.com/VIVA.VIVA.VIVA/. Щотижня серед усіх учасників, які надали правильну відповідь, розігрується 5 призів (по 1 на кожного переможця) – флешка від beko. Переможці обираються Організатором конкурсу, за допомогою сервісу random.org. По завершенні четвертого, фінального тижня розіграшу, серед усіх користувачів, які приймали участь в конкурсі-грі буде розіграно 1 головний приз – мікрохвильову піч від beko. Тривалість конкурсу «Вопрос недели с beko» - 4 тижні, призовий фонд – 21 одиниця.
3.4. Учасник Акції, який реєструється на сайті та приймає участь в акції, погоджується з правилами Акції та гарантує достовірність наданих ним даних.
3.5. У разі перемоги в Акції, учасник погоджується з тим, що його персональні дані (ПІБ, фото) можуть бути опубліковані / або використані сайтом та Партнером Акції в комерційних цілях.
3.6. Порушення учасників Акції будь-якого положення даних правил, автоматично позбавляє його статусу учасника. Будь які претензії порушників вважаються безпідставними та такими, що не належать до розгляду

4. Визначення переможців Акції та Подарунки Акції:
4.1. 04.12.17, 11.12.17, 18.12.17, 26.12.17 Організатор обирає 5 переможців тижня в конкурсі «Звездная битва» (всього 20 переможців за весь період проведення акції). Список переможців буде розміщено на сайті http://beko.viva.ua/ та в групі https://www.facebook.com/VIVA.VIVA.VIVA/
4.2. 02.01.18, 09.01.18, 15.01.18, 22.01.18 Організатор обирає 5 переможців тижня в конкурсі-грі «Раскрути барабан» (всього 20 переможців за весь період проведення акції). Список переможців буде розміщено на сайті http://beko.viva.ua/ та в групі https://www.facebook.com/VIVA.VIVA.VIVA/
4.3. 26.12.17 Організатор обирає 1 (одного) фінального переможця конкурсу «Звездная битва». Ім’я переможця буде розміщено на сайті http://beko.viva.ua/ та в групі https://www.facebook.com/VIVA.VIVA.VIVA/
4.4. 22.01.2018 Організатор обирає 1 (одного) фінального переможця гри «Раскрути барабан». Ім’я переможця буде розміщено на сайті http://beko.viva.ua/ та в групі https://www.facebook.com/VIVA.VIVA.VIVA/
4.5 02.01.18, 09.01.18, 15.01.18, 22.01.18 Організатор обирає 5 переможців тижня в конкурсі «Вопрос недели с beko» (всього 20 переможців за весь період проведення акції). Ім’я переможця буде розміщено на сайті http://beko.viva.ua/ та в групі https://www.facebook.com/VIVA.VIVA.VIVA/
4.6. 22.01.18. Організатор обирає одного (1) фінального переможця конкурсу «Вопрос недели с beko». Ім’я переможця буде розміщено на сайті http://beko.viva.ua/ та в групі https://www.facebook.com/VIVA.VIVA.VIVA/

5. Призи переможцям від Партнеру Акції:
5.1.щотижня переможці отримають наступні призи:
Брендовану чашку beko – 5 штук (по 1 на кожного переможця) для учасників конкурсу «Звездная битва». Всього 20 призів за весь період проведення конкурсу «Звездная битва».
Футбольний м’яч з автографами футболістів ФК Barselona – 5 штук (по 1 на кожного переможця) для учасників конкурсу-гри «Раскрути барабн». Всього 20 призів за весь період проведення конкурсу «Раскрути барабан».
Флеш-карту від beko - – 5 штук (по 1 на кожного переможця) для учасників конкурсу-гри «Вопрос недели с beko». Всього 20 призів за весь період проведення конкурсу «Вопрос недели с beko».
5.2 Переможці-фіналісти отримають:
Мікрохвильову піч від beko – 2 шт., по 1 на кожного переможця-фіналіста конкурсів «Звездная битва» та «Вопрос недели с beko». 
Кавову машину від beko – 1 шт., для фіналіста-переможця конкурсу-гри «Раскрути барабан».
5.3. Імена переможців буде розміщено на сайті http://beko.viva.ua/ та в групі https://www.facebook.com/VIVA.VIVA.VIVA/
5.4. Організатор Акції протягом 20 робочих днів з дати закінчення проведення акції, зв'яжеться з переможцями, використовуючи дані, вказані при реєстрації на сайт http://beko.viva.ua/ і надасть інструкції для отримання Подарунку. На електронну пошту Elena.Latyntseva@edipresse.ua переможець зобов’язаний надіслати копії першої, другої сторінки паспорта та сторінки з реєстрацією паспорту громадянина України, копію ідентифікаційного податкового номеру.
5.5. Організатор та/або Партнер мають право відмовити переможцю Акції в отриманні Подарунка, якщо протягом 20 робочих днів з дати закінчення проведення Акції Організатор та / або Партнер не може зв'язатися з переможцем з незалежних від Організатора та / або Партнера причин (відсутність зв'язку, недостовірні контактні дані та ін.) та/або якщо переможець Акції не надасть копії необхідних документів для отримання подарунку.
5.6. Заміна подарунка грошовим еквівалентом не допускається для всіх переможців Акції. Терміни надання подарунків переможцям - Протягом 2 місяців з моменту закінчення проведення Акції за умови виконання цих правил.
5.7. Відправка подарунків переможцям Акції здійснюється за допомогою поштового сервісу «Укрпошта» за рахунок Партнеру конкурсу. Організатор та/або Партнер конкурсу не несуть відповідальність за крадіжку або пошкодження подарунка, відправленого за допомогою поштового сервісу, з моменту передачі подарунка співробітнику поштової служби. Організатор та/або Партнер також не несуть відповідальність за перебої або затримки в доставці подарунка.
5.8. Формування фонду Подарунків, вручення Подарунків переможцям Акції здійснює Організатор.
5.9. Подарунок вважається переданим, а зобов’язання Організатора з передачі Подарунку за цими Правилами вважаються виконаними з моменту відправки Організатором Подарунку на адресу, зазначену Переможцем для отримання ним такого подарунку.
5.10. У разі зазначення переможцем неправильних / некоректних даних для відправки подарунка – Організатор та/або Партнер конкурсу не несуть відповідальність за неможливість отримання подарунка Переможцем.
5.11. У разі якщо переможець відмовляється від отримання подарунка, або порушує умови цих Правил, Організатор та Партнер разом приймають рішення щодо подарунка на свій розсуд.
5.12. Подарунки обміну та поверненню не підлягають. Передача права на отримання Подарунку іншій особі не допускається.
5.13. Організатор та/або Партнер Акції не відповідає за будь-які витрати Учасника Акції, пов'язані з отриманням Подарунку.
5.14. Організатор та/або Партнер Акції не несуть відповідальності за подальше використання вручених подарунків Учасниками Акції після їх отримання та за неможливість Учасників Акції використовувати подарунки з причин, які не залежать від Організатора та/або Партнера Акції.
5.15. Організатор та/або Партнер Акції не несе жодної відповідальності за будь-яку шкоду чи збиток, понесені Учасником Акції внаслідок використання ним Подарунку чи участі в Акції.
5.16. У випадку, якщо Учасник Акції, який має право на отримання подарунку, з незалежних від Організатора та/або Партнера Акції причин не має можливості його отримати, Учасник Акції не має права на передоручення на отримання подарунку третій особі та на отримання від Організатора та/або Партнера Акції будь-якої компенсації.
5.17. Відповідальність Організатора та/або Партнера Акції не виходить за межі вартості та кількості Подарунків, вказаних у цих Правилах.
5.18. Результати Акції є остаточними та не підлягають оскарженню та перегляду.
5.19. Податковим агентом зі плати ПДФО та інших податків, воєнного збору відповідно до вимог діючого податкового законодавства є Організатор.

6. Інші умови
6.1. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов даних Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором конкурсу відповідно до вимог законодавства України.
6.2. Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнано недійсним таким, що не відповідає нормам чинного законодавства України, дані правила залишаються в силі без такого положення.
6.3. Дані Правила можуть бути змінені / доповнені Організатором конкурсу протягом всього терміну проведення Акції. Такі зміни / доповнення вступають в силу з моменту їх оприлюднення на сайті http://beko.viva.ua/, та в групі https://www.facebook.com/VIVA.VIVA.VIVA/, якщо інше не буде визначено безпосередньо змінами / доповненнями до цих Правил Акції.